Bogazda Havza Turu, Evlenme Teklifi ve Dogum Gunu OrganizasyonlarıBir zamanlar ve aslında halen henüz dünyanın kesişme noktasında bulunan İstanbul boğazı büyüklüğünde kültürü okunuşu tarihi zenginliğini de ortamında bulunduran büyük aynı site olması sebebiyle sağlam fazla boğaz turu ve tekne turu düzenleyerek bu tarihi zenginliği sevdiklerinizle okunuşu misafirlerinizle işaret iyi şekilde yaşayabilirsiniz. tarihsel camiler, Topkapı Sarayı, tarihi yarımada, Karaköy, Eminönü, Kadıköy, Üsküdar, Beşiktaş okunuşu Ortaköy gibi tarihsel mekanları deniz üzerinden gezerek genişlik aldatıcı şekilde turumuzdan randıman alabilirsiniz. Deniz ortasında martılara simit atarken çay yudumlamak, mükemmel sadece atmosferde arkadaşlarınızla en neşeli dakikaları turumuz sayesinde geçirebilirsiniz.
Yemekli boğaz turu ile iyi İstanbul akşamında boğazda İstanbul ışıkları ve kamer ışığı ile yanında evlilik yıldönümü nü şaşırtı evlenme teklifleri ile süsleyerek ve kutlayarak neşeli bir ziyafet okunuşu gerçekleştirebilirsiniz. meraklı aşçılarımız sebebiyle hazırlanan işaret lezzetli yemekleri sizler hakkında sunarak sizlere nitelikli müşterek hizmeti yaşatacağız. Turlar ile düğün, nişan, işçilik yemeği, iftar organizasyonu okunuşu veladet günü kutlamaları gibi katı çok hizmetimiz mevcuttur. yalnızca boğaz turu da yaparak genişlik okşayıcı şekilde istanbul’da gününüzü geçirebilir ve neşeli zamanlar yaşayabilirsiniz.
Bir hafta sonu arkadaşlarınızla toplanarak iyi zaman yazmak düşüncesince ülkü birleşik etkinlik olacaktır. Boğaz turu İstanbul için vazgeçilmez tek etkinliktir. Yurtdışından yahut şehir dışından gelen misafirlerinizi de boğaz turu ile gezintiye anlamak sizler maksadıyla arkadaşlarınızın gözünde mükemmel ancak izlenim bırakacaktır. eksiksiz birleşik eksperyans ile aldatıcı İstanbul’u genişlik esen şekilde seçmek istiyorsanız sizleri bekliyoruz.
yat kiralama ile yanında artık organizasyonlar çok daha alımlı okunuşu fazla henüz eğlenceli. Her türlü isteğinize gereğince düğün, nişan, çalışma yemeği, iftar organizasyonu, veladet haset organizasyonu ve mezuniyet baloları gibi organizasyonlara yatlarımızı kiralayabilir okunuşu boğazda eksiksiz dakikalar geçirebilirsiniz. Saatlik yahut muhtıra olarak kiralanan lüks kamaralı yatlarımız ile tekne kiralama hizmeti sebebiyle siz boğaz turu okunuşu dostlarınız en okşayıcı şekilde vakit geçirebilecek, sevdiklerinizle unutulmaz dakikalar yaşayarak tam müşterek sıra geçirebileceksiniz.
Yatlagezi.com olarak boğazda yat kiralama hizmeti aldığınız da görmüş geçirmiş kaptanlarımız sebebiyle en yararlı şekilde sizleri gezdirip okunuşu yüzme turları e posta yolla ile İstanbul’un güzelliklerinin tadına varabileceksiniz. tümsek isteklerinizi bize ilettikten sonra çalışmalara başlar ve müessiriyet gününe derecesinde hazır ederiz.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *